JanCerny.com

dnes je neděle, 24. února

...a tenhle, znáte?!
Navigace: |<<<>>>|
Na koncertě se nakloní pán k sousedovi a šeptá mu do ucha: "Ta zpěvačka má ale příšerný hlas. Nevíte, kdo to je?" "Moje dcera." "Tak to promiňte, to bude asi tou písní, ta je opravdu hrozná. Rád bych věděl, kdo ji složil!" "Já."
Dirigent a violista stojí uprostřed silnice. Koho přejedete jako prvního a proč? Dirigenta. Nejdřív práce, potom potěšení.
Sedí si pilot v křesle pilotní kabiny ruského dopravního letadla a z ničeho nic se mu u spánku objeví pistole a únosce mu vyhrožuje, že ho zastřelí, pokud nepoletí do Paříže. Pilot mu na to odpoví: "Eto ně vazmožno." "Pačemu?" "Patamu što v zadu babuška, u něj bombuška i ana skazala v Bonn."
Víte, na co zemřel Brežněv? Na zkrat... srostlo mu obočí...
Za časů velikého Sovětského svazu letí letadlo s vojenskou jednotkou z Moskvy do Afganistánu. Velitel jim povídá: "Vojáci, za každou donesenou hlavu kontrarevolucionáře bude láhev vodky a den dovolené." "Urraaaa !" Letadlo přistane, vojáci se vyhrnou ven. Za půl hodiny se vracejí, každý nese dvě hlavy. "Dobré, vojáci," povídá velitel, "ale tohle bylo pouze mezipřistání v Azerbajdžánu."

XHTML1.0   CSS2   MS Internet explorer   Opera   Mozilla/FireFox  
©2004-2005 jancerny.com