JanCerny.com

dnes je neděle, 24. února

...a tenhle, znáte?!
Navigace: |<<<>>>|
Učitel: Jaký je to čas, když řeknu - byl jsem nemocen? žák: Prosím, krátký.
Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Jaké je to zvíře: je hnědé a má čtyři nohy." "Pes!" "No dobře, ale mohla by to být třeba i kočka. A řekni, jakého znáš hnědého ptáka." "Orel!" "Dobře, ale mohl by to být i jiný pták. Třeba takový vrabec, ten je taky dohněda." "A paní učitelko, teď vy. Co je to: Když se to strká dovnitř, je to tvrdé a suché a když to jde ven, tak je to měkké a vlhké." Učitelka se neudrží a vlepí mu facku. Pepíček na to: "No to by taky mohlo být, ale jinak je to žvýkačka."
Paní učitelka ve škole chce po dětech, aby řekly rým. Postupně jich tam několik řekne nějaké ty rýmy... až paní učitelka vyvolá Pepíčka a ten říká: - V moři stojí Kokrhel, vodu má až po kolena. - Ale Pepíčku, to se přece vůbec nerýmuje... - Jen počkejte, až přijde příliv.
Paní učitelka ve škole probírá s dětmi co dělají ráno doma, když se probudí. Učitelka: "Tak co Pepíčku, co děláš když se probudíš ?" Pepíček: "No, probudim se a du se vysrat." Učitelka: "No jak to mluvíš, čím je Pepíčku tvůj tatínek ?" Pepíček: "Dlaždičem." Učitelka: "To jsem si mohla myslet." Učitelka: "Teď nám poví Anička co ráno dělá když vstane." Anička: "Já si, prosím, čtu noviny." Učitelka: "Aha, to je hned něco jiného a čímpak je tvůj tatínek Aničko?" Anička: "Advokátem " Učitelka: "To se hned pozná a jak dlouho si ty noviny čteš Aničko?" Anička: "No, prosím, než se vyseru."
Pepíček jde se školou na výlet. Jdou kolem stráně, na které se pasou kravičky a Pepíček povídá: "Jé, paní učitelko, podívejte jak ten bejček krásně šoustá tu hnědou kravičku." Učitelka: "No jo, Pepíčku máš pravdu, ale neříká se šoustá..., řekni třeba, že ji překvapil." Za chvíli se vracejí kolem té louky zpátky a Pepíček křičí: "Jé, paní učitelko, podívejte, jak ten bejček překvapil tu hnědou kravičku!" Učitelka: "No, vidíš, tak se mi to líbí..." Pepíček: "... on šoustá tu černou!"

XHTML1.0   CSS2   MS Internet explorer   Opera   Mozilla/FireFox  
©2004-2005 jancerny.com