JanCerny.com

dnes je neděle, 24. února

...a tenhle, znáte?!
Navigace: |<<<>>>|
Američan, čech a Rus se hádají o tom, která země má vyspělejší zemědělství. Američan povídá: "V Americe jsme vyšlechtili takovou odrůdu brambor, že je můžeme sklízet dva měsíce poté, co je zasadíme". čech povídá: "To nic není, u nás jsme vyšlechtili takovou odrůdu brambor, že je můžeme sklízet už měsíc po zasazení". Rus povídá: "To u nás se brambory sklízejí druhý den po zasazení". "To není možné!" diví se Američan a čech. "Je - vy totiž nevíte, co je to hlad", odpoví Rus.
Vsadí se Rus, Američan a Moravák, kdo má tvrdší kořalku. Rus vytáhne vodku, lokne si, postaví před něj židli a zeptají se ho: "Kolik těch židlí vidíš?" Rus si skytne a řekne: "Dvě." Američan si přihne z flašky whisky, koukne na židli a řekne: "Vidím tři židle." Moravák si zavdá z flašky slivovice a tak kouká a nic neříká. Ostatní se zeptají: "Kolik vidíš židlí?" Chvilku dumá a optá se: "A v které řadě?"
Najde čech s Rusem poklad. Rus povídá: "Víš co? Bratrsky se o něj rozdělíme." čech na to: "Ne! Ne! Bratrsky ne! Radši napůl!!!"
Potkají se dva v ruském vlaku: "Kudá vy iďjóte?" "Z Moskvy do Novosibirska, a vy?" "Z Novosibirska do Moskvy." ??? "Nu, vot ťéchnika!"
Prý jsou v Rusku zvláště oblíbeny italské špičaté boty? Ano, protože jimi můžete zašlápnout švába i v koutě.

XHTML1.0   CSS2   MS Internet explorer   Opera   Mozilla/FireFox  
©2004-2005 jancerny.com