JanCerny.com

dnes je neděle, 24. února

...a tenhle, znáte?!
Navigace: |<<<>>>|
Na lovu došlo ke neštěstí. Lord Bubac postřelil neúmyslně maželku Lorda Pickeringa. Lord Pickering přistoupil k Lordu Bubacovi a rozzlobeně pravil:" Pane, postřelil jste moji ženu! žádám okamžitou satisfakci!" Lord Bubac nevzrušeně odpovídá: "Ale ano, beze všeho, zde je prosím moje manželka."
Odchází lord z ložnice a ještě mezi dveřmi povídá manželce: "Doufám, lady, že jste konečně otěhotněla. Byl bych nerad, kdybych musel ty směšné pohyby ještě někdy opakovat!"
Přijde nadržený lord za lady a říká: "Lady akcie stoupají." Lady na to: "Lituji lorde, ale burza je uzavřena." Lord přijde druhý den a říká: "Lady akcie stouply na maximum." Lady na to: "Lituji lorde, burza je stále uzavřena." Třetí den přijde lady za lordem: "Lorde burza je otevřena." Lord na to: "Lituji lady, ale akcie byly prodány pod rukou."
Sedí lord v salónu a snídá. Najednou krach, bum, prásk, do salónu se probourá auto. Lord nehne ani brvou a pozve řidiče ke stolu. Po anglicky vydatné snídani se zeptá: "Pane, kam vlastně máte namířeno?" řidič mu odpoví: "Do Liverpoolu." "To jste měl kratší přes kuchyň" na to lord.

XHTML1.0   CSS2   MS Internet explorer   Opera   Mozilla/FireFox  
©2004-2005 jancerny.com