JanCerny.com

dnes je neděle, 24. února

...a tenhle, znáte?!
Navigace: |<<<>>>|
Milovaný Stalin se jednoho dne procházel rozvinutou socialistickou vesnicí a uviděl u potoka ženy, peroucí prádlo. I optal se jich: "Copak děláte soudružky?" "Pereme prádlo, milovaný vůdce našeho socialistického národa," zněla odpověď. Stalin se pousmál a řekl: "Jen perte, perte, zítra se bude věšet."
Na pohrebe troch vysokých funkcionárov v Moskve sa zúčastnil aj náš predstaviťel. Počas pohrebu sa tam toho sovietskeho priatela pýta: "Na čo zomreli títo traja súdruhovia?" "Na otravu hubami." "Ale veď ten jeden má v strede hlavy dierku." "Nechcel jesť huby." (Radoslav Fasuga)
Po přistání Američanů na Měsíci si zavolá generální tajemník svoje vědce z Hvězdného městečka a říká: - Ti Amíci nás zase doběhli, ale já vím jak na ně. Oni přistáli na Měsíci, a proto vy, soudruzi, přistanete na Slunci. - Ale soudruhu generální tajemníku, na Slunci je přece hrozně vysoká teplota a velké světlo. - Na to jsem samozřejmě myslel, poletíte v noci.
Soudruh Brežněv se vydá sám na lov medvědů na Sibiř. Když se po týdnu nevrátí, vydá se ho ochranka hledat. Po několika dnech potkají mužika a ptají se: "Mužiku viděl jsi soudruha Brežněva?" Mužik odpoví: "No viděl i neviděl." Ochranka: "Tak viděl nebo neviděl?!" Mužik: "No soudruha Brežněva jsem neviděl, ale viděl jsem tááákovýhle medvědí hovno plný metálů."
Soudruh Brežněv vystoupil na tribunu a oslovil shromážděné: "Soudruzi námořníci!" A tu se k němu naklonil jeden z doprovodu a zašeptal mu: "Soudruhu generální tajemníku, námořníci mají na tričkách pruhy vodorovně a ne svisle!"

XHTML1.0   CSS2   MS Internet explorer   Opera   Mozilla/FireFox  
©2004-2005 jancerny.com